5 cech charakterystycznych dla kota rasy Cornish Rex

Najbardziej popularną i znaną rasą kotów na świecie jest Cornish Rex. Jest to duża, średniej wielkości, elegancka rasa kotów. Rasa ta została nazwana na cześć Kornwalii, skąd pochodzi. Jest to rzadka rasa, która ma bardzo mało potomków.

Jest to najpopularniejsza i jedna z najstarszych ras kotów na świecie. Jest to wyjątkowa rasa, która jest używana głównie do celów domowych i nie jest to idealna rasa do ringu wystawowego.

Oto 5 najważniejszych cech kota Cornish Rex.

1. Duży rozmiar

Jest to duża rasa kotów, która ma długość od 18 do 20 cali. Waży około 9 do 14 funtów i jest bardzo ciężki. Ta rasa ma długi ogon i jest bardzo puszysta.

2. Długi ogon

Ta rasa kotów ma długi ogon, który może mieć do 40 cali długości. Jest to jedna z najpiękniejszych cech tej rasy kotów.

3. Elegancki i piękny

Jest to wyjątkowa i piękna rasa. Ma bardzo długie ciało z bardzo krótkim ogonem. Jest bardzo inteligentny i ma piękny płaszcz.

4. Bardzo przyjazny

Jest to przyjazna rasa kotów, która ma wspaniałą osobowość i jest bardzo czuła. Ma spokojną i spokojną naturę i jest łatwy w obsłudze.

5. Wysoce inteligentny

Jest to inteligentna rasa. Jest bardzo inteligentny i jest wyszkolony, aby być dobrym członkiem rodziny.

Wnioski:

Jeśli zdecydowałeś się kupić kota, to powinieneś znać charakter i cechy kota, którego szukasz. Będziesz w stanie zidentyfikować idealnego kota dla swojego domu i rodziny, jeśli znasz cechy kota. Spójrzmy więc na 5 najlepszych cech kota Cornish Rex.