Najskuteczniejszy sposób na wytresowanie kota

Koty to bardzo urocze zwierzęta i nie możemy o nich zapomnieć, zwłaszcza jeśli mieszkają z nami. Są naprawdę urocze i nie pozwalają nam odejść bez ich uwagi, ale nie podejmują żadnego wysiłku, aby się z nami dogadać.

Jest tak wiele kotów, które się z nami nie dogadują i po prostu nas ignorują. Ale niektóre z nich są niezwykle przyjazne i próbują się z nami bawić. Teraz zapytacie mnie, dlaczego się bawią i nie próbują nas ugryźć?
Cóż, jeśli chcesz trenować swojego kota, to nie ma lepszej opcji niż zabawa z nimi. Oto kilka najbardziej skutecznych sposobów na szkolenie kota.

Graj z nimi w gry

Koty uwielbiają się bawić i jeśli chcesz nauczyć swojego kota lekcji, to powinieneś się z nimi bawić. Kiedy grasz z nimi, przyzwyczają się do twojego głosu i zrozumieją, czego od nich chcesz.

Daj im trochę jedzenia

Jeśli chcesz, aby były ci posłuszne, to musisz dać im trochę jedzenia. Możesz je karmić suchą karmą, ale będą czuły się głodne, jeśli nie dasz im miski z wodą.

Baw się z nimi

Możesz uczyć je poprzez zabawę z nimi. Jeśli nie masz kota, możesz adoptować kociaka ze schroniska, a na pewno cię pokochają.

Baw się z nimi rano

Jeśli chcesz bawić się z nimi rano, wtedy pokochają to. Możesz dać im trochę smakołyków i zabawkę, ale musisz wstać wcześnie, aby grać z nimi.
Wnioski:
Są to najbardziej skuteczne sposoby na szkolenie kota. Jestem pewien, że pokochasz zabawę z nimi i poznasz je znacznie lepiej.