Hunger Games Rozwój postaci: Katniss Everdeen

Katniss Everdeen jest silną postacią w trylogii Hunger Games. Jest odważna, zdeterminowana, silna wola, dobry wojownik i naturalny lider.

Wiemy, że Katniss jest silną kobietą, ale jak stała się tak silna? Są pewne cechy, które czynią ją silną. Dowiedzmy się.

Urodziła się w biednej rodzinie.

To prawda, że Katniss urodziła się w biednej rodzinie. Jej ojciec był górnikiem, a matka piekarzem. Byli tak biedni, że nie mieli jedzenia przez wiele dni.

Jednak, gdy stała się nastolatką, była świadkiem, jak jej ojciec został zabity przez Kapitol. W tym momencie stała się wściekła i postanowiła walczyć przeciwko Kapitolowi.

Głodowe Igrzyska to jej sposób na walkę o sprawiedliwość. Chce walczyć z Kapitolem i zemścić się na nim za zabicie jej ojca.

Katniss jest odważna

Katniss jest odważną osobą, która potrafi poradzić sobie w każdej sytuacji.

Faktem jest, że Katniss jest najlepszą wojowniczką w Głodowych Igrzyskach. Potrafi utrzymać się na arenie i jest bardzo dobrze wyposażona w broń, którą daje jej Kapitol.

Jest dobrą wojowniczką

Ma bardzo ostry i szybki umysł. To czyni ją lepszą od innych trybutów. Jest naturalnym przywódcą.

Jest świetną wojowniczką

Katniss jest świetną wojowniczką, a w walce wykorzystuje swoją zwinność i inteligencję. Jest również bardzo szybka, potrafi robić uniki i błyskawicznie trafiać przeciwnika.

Katniss jest zdeterminowana

Jej determinacja sprawia, że wygrywa Głodowe Igrzyska. Jej determinacja w walce o przetrwanie ludzi jest jednym z powodów, dla których wygrała.

Wnioski:

Tak więc, Katniss jest bardzo odważną, zdeterminowaną i inteligentną dziewczyną, która doskonale wie, co zrobić w każdej sytuacji. Jest dobrą wojowniczką i naturalnym przywódcą.