8 powodów, dla których koty jedzą samodzielnie

Koty to najmądrzejsze i kochające zwierzęta, ale nie przestrzegają żadnych zasad. W rzeczywistości koty robią wszystko na własną rękę. Nie dbają o to, co mówią inni i są szczęśliwi tylko wtedy, gdy są głodni.

1. Dbanie o swoje jedzenie

Koty nie mogą zrozumieć, że muszą jeść codziennie. Wystarczy im, że coś zjedzą. Nie zdają sobie nawet sprawy, że muszą jeść trzy razy w ciągu dnia. Wiedzą tylko, że są głodne i jeśli nie ma dostępnego jedzenia, to zjedzą coś innego.

2. Samotność

Koty są z natury niezależne i nie lubią dzielić się z nikim swoją przestrzenią. Nie lubią spać w pobliżu nas ani innych zwierząt. Wolą spać same i nie lubią spędzać z nami czasu.

3. Socjalizacja

Koty są inteligentne i potrzebują socjalizacji z człowiekiem. Muszą się z nami bawić i okazywać swoje przywiązanie. Ale jeśli nie jesteśmy w pobliżu, pozostaną samotne.

4. Sen

Jeśli zapytasz jakiegokolwiek właściciela kota to powie Ci, że koty muszą spać minimum 12 godzin dziennie. Jeśli nie śpią, nie będą się czuły komfortowo.

5. Nie lubią się dzielić

Koty nie lubią dzielić się swoim jedzeniem z innymi zwierzętami domowymi. Jeśli jest dostępne jedzenie dla jednego zwierzaka, wtedy nie będzie problemu. Ale nie lubią dzielić się swoim jedzeniem z innymi zwierzętami domowymi.

6. Mogą być uparte

Koty nie są bardzo posłusznym zwierzęciem. Mają swój własny umysł i nie będą posłuszne innym. Mogą być uparte i jeśli próbujesz zmusić je do jedzenia lub picia czegoś, wtedy mogą zacząć pokazywać swoją złość.

7. Ich dieta

Koty nie mogą przetrwać bez jedzenia. Muszą jeść jedzenie, aby żyć. Jedzenie, które jedzą, musi być pożywne, a jeśli nie dostaną nic, wtedy będą płakać o jedzenie.

8. Uwielbiają się bawić

Koty uwielbiają się bawić i jeśli chcesz się z nimi bawić, to musisz zabrać je na zewnątrz. Będą cieszyć się swoim czasem w otwartej przestrzeni. Będą bawić się swoimi zabawkami i będą czyścić swoje zabawki.

Wnioski:

Wszyscy jesteśmy świadomi faktu, że koty muszą jeść. Ale te wskazówki pomogą ci zrozumieć, dlaczego koty jedzą same.

Jeśli wypróbowałeś wszystkie wskazówki, to daj mi znać w sekcji komentarzy poniżej.