Żywienie małych kociąt

Jak wiemy, kocięta są bardzo figlarne i urocze. Są bardzo przyjazne i mogą być dobrym źródłem rozrywki dla Ciebie. Są bardzo małe, więc będzie to lepszy pomysł dla Ciebie, aby karmić je małymi artykułami spożywczymi.

W miarę jak kocięta dorastają, ich wymagania żywieniowe wzrastają. Musisz upewnić się, że jedzenie, które zapewniasz swojemu kociakowi jest zdrowe i pożywne. W tym artykule przeczytasz o żywieniu małych kociąt.

Kalorie

Kocięta wymagają około 2000 kalorii dziennie. Jest to średnia ilość kalorii wymaganych dla kociaka. Musisz upewnić się, że dajesz mu odpowiednie składniki odżywcze, aby uzyskać więcej energii.

Witaminy

Kocięta wymagają niezbędnych witamin, takich jak witamina A, C, D, E, B12, a także tiaminy i ryboflawiny. Witaminy są niezbędne do rozwoju zdrowego organizmu.

Woda

Kociak musi pić około 10-12 uncji wody dziennie. Musisz upewnić się, że oferujesz swojemu kociakowi czystą i świeżą wodę.

Harmonogram karmienia

Jako kociak, musi być karmiony przynajmniej raz rano i w nocy. W ciągu dnia nie będzie wymagał jedzenia, ponieważ będzie aktywny i będzie się bawił.

Wnioski:

Mam nadzieję, że podobał Ci się ten artykuł na temat żywienia małych kociąt. Zapraszam do dzielenia się swoimi opiniami i komentarzami.