Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Nowe zdjęcia naszych kociąt

Nasze kocięta dziś kończą 12 tygodni życia. Jeszcze czwórka kociąt czeka na swoje nowe domki. Osoby zainteresowane posiadanie kota norweskie leśnego bardzo proszę o kontakt. Zapraszam do galerii każdego kociaka, gdzie zamieściłam ich najnowsze zdjęcia. 

Styczniowa wystawa w Warszawie

W dniach 20-21 stycznia odbyła się w Warszawie  międzynarodowa wystawa kotów. Nasza hodowla była reprezentowana przez najmłodsze pokolenie. Na zdjęciu powyżej jest nasza najmłodsza kotka Jolie ze swoimi dwoma córkami Xanti( po lewej) i Xeną. Wystawa była dla nas bardzo udana.  Jolie otrzymała dwa  certy na kolejny jej tytuł. Xanti otrzymała pierwszy certyfikat na  tytuł  International Champion a Xena pierwszego dnia skończyła tytuł Champion i była nominowana do Best in Show i drugiego dnia otrzymała pierwszy certyfikat na kolejny tytuł. 

Kocięta skończyły 9 tygodni

Kocięta nasze już odrobaczone i zaszczepione pierwszy raz. Wysoki drapak zdobyty i opanowany do perfekcji. Wszystkim dopisują apetyty, mięso wołowe największy przysmak a pańcia nim dogadza jak może najlepiej. Wszystkie są szalenie towarzyskie maluchy, nie boją się nawet bardzo małych dzieci.  Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i zapoznania się z galerią każdego kociaka. 

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train