Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Wszystkie kocięta znalazły nowe domki

Ten cudowny chłopak Zumbo długo czekał na swój dom, ale już go znalazł. Jest kochany i swoją miłość zasypuje nowych opiekunów. Na jesień 2019 mamy już plany hodowlane i niedługo je przedstawimy. Jeśli jesteś zainteresowany posiadanie kota z naszej hodwli to prosimy o kontakt.  

Cały czas czeka na nowy dom

Czasami tak jest, że kociak nie ma szczęścia. Nie wynika to z jego charakteru czy wyglądu. Kolejnej osobie u której miał zamieszkać posypało się życie. Zumbo jest wspaniałym kotem o cudownych charakterze. Może zmienić dom  ale tylko do odpowiedzialnej osoby. Jeśli jesteś zainteresowany zadzwoń lub napisz. Jego nie można nie kochać. 

Życzenia Wielkanocne

Smacznego jajeczka i kruchego ciasteczka!
Wesołego, rodzinnego świętowania i biesiadowania a w koszyczku wielkanocnym samych niespodzianek. Radosnego, wiosennego nastroju,
serdecznych spotkań w gronie rodziny i wśród przyjaciół
oraz wesołego „Alleluja”

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train