Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Nasze kocięta skończyły właśnie 5 tygodni.

Dzieci Madery rozwijają   się wspaniale. Chłopcy już raz dziennie dostają surowe mięsko , które im bardzo smakuje.  No i już korzystają z kuwety.

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem kociaka z naszej hodowli zapraszam do kontaktu mailowego

Wystawa kotów rasowych w Łomiankach

W dniach 30 listopada i 1 grudnia byliśmy na wystawie w Łomiankach.  Na tej wystawie nasza piękna Je Suis Jolie otrzymała swój ostatni certyfikat na najwyższy tytuł Supreme Champion. Również na  tej wystawie nasz Galypso zadebiutował jako kastrat. Mimo swoich 9 lat pięknie się prezentował i przez dwa dni był nominowany do BIS – najlepszych kotów wystawy. 

Kocięta z miotu A2 rosną z każdym dniem.

Kocięta Madery już otworzyły oczki i zaczynają stawieć swoje pierwsze kroki. Mama jest z nimi cały czas, doglądając swoje dzieci. Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem kociaka z naszej hodowli na strone KOCIĘTA , gdzie można poznać maluchy i zobaczyć ich zdjęcia

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train