Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Kotka Xanti czeka na nowy domek

Trzy kociaki z miotu X znalazły swoje nowe domki , tylko Xanti cały czas czeka na swojego człowieka, który ją pokocha. Piękna mrucząca koteczka,   nie tylko o  wspaniałym wyglądzie ale przemiłym charakterze,  szuka nowego domu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Kocięta z miotu na literę X

Pierwsze kocięta naszej Jolie i Galypso właśnie kończą 10 tygodni. Każde z nich jest wspaniałym kociakiem o perfekcyjnej budowie. Jestem z nich bardzo dumna. Zapraszam do ich poznania na stronie KOCIĘTA

Czas pożegnań

Wszystkie kocięta z miotu W znalazły nowe domki i kochających je ludzi. W nowych domkach zamieszkały Wendy, Wayne, Watson a dziś opuszcza nas Wanessa a następnie Whisper. Winston i Whitney wyjadą zagranicę a zatem jeszcze troszkę z nami pomieszkają. 

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train