Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Kocięta skończyły 9 tygodni

Kocięta nasze już odrobaczone i zaszczepione pierwszy raz. Wysoki drapak zdobyty i opanowany do perfekcji. Wszystkim dopisują apetyty, mięso wołowe największy przysmak a pańcia nim dogadza jak może najlepiej. Wszystkie są szalenie towarzyskie maluchy, nie boją się nawet bardzo małych dzieci.  Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu i zapoznania się z galerią każdego kociaka. 

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia

Niech serce każdego rozgrzewa słodka magia, którą zawsze przynoszą święta i niech wszystkie Wasze marzenia się spełnią. Życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

Kocięta skończyły pięć tygodni

Czas szybko płynie. Nasze maluszki już skończyły pięć tygodni a dopiero przecież przyszły na świat. Jedzą surową wołowinkę z wielkim apetytem, korzystają z kuwety i całe dnie bawią się, trenując zapasy albo uprawiając biegi 🙂 Osoby zainteresowane posiadaniem naszego kociaka zapraszam do ich galerii, gdzie znajdują się ich aktualne zdjęcia jak również do kontaktu z nami. 

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train