Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Nasza Atlas Whitney zamieszkała w nowym domu

Dziewiątego maja pożegnaliśmy się z Whitney, która poleciała w długą podróż  do odległego kraju. Podróż była męcząca, ale teraz już kotka jest szczęśliwa i kochana przez nowych opiekunów. Piękna życzę tobie dużo miłości od właścicieli i sukcesów wystawowych. Bądź szczęśliwa zawsze i każdego dnia  będziesz w naszym sercu. Na jej podstronie umieściliśmy jej zdjęcia już z nowego domku. Zapraszam. 

Miot X został najlepszym miotem

Siódmego maja byliśmy na wystawie, która odbywała się w podwarszawskim Wawrze. Byłam bardzo dumna z moich maluchów. Miot otrzymał nominację do BIS-u i wygrał, zostając najlepszym miotem kategorii II. Xena została najlepszym kotem w kolorze  w kategorii wiekowej 4-10 miesięcy a ponadto została nominowana do BIS-u. Xavier otrzymał notę EX 1, przegrał z siostrą. Ponadto nasza wychowanka Wanessa była na swojej pierwszej wystawie i również otrzymała EX1. Byłam bardzo dumna z maluchów. 

Kotka Xanti czeka na nowy domek

Trzy kociaki z miotu X znalazły swoje nowe domki , tylko Xanti cały czas czeka na swojego człowieka, który ją pokocha. Piękna mrucząca koteczka,   nie tylko o  wspaniałym wyglądzie ale przemiłym charakterze,  szuka nowego domu. Osoby zainteresowane zapraszam do kontaktu

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train