Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Nasze maluszy czekają na nowe domy

Nasz kochany Agnar jako pierwszy zamieszkał w nowym domu. Mieszka w Warszawie i pięknie sie zaadoptował w nowym miejscu.  Pozostali chłopcy są gotowi do zmiany domu tylko czekają, zeby ich ktoś pokochał. Zapraszam do ich galerii. 

Miot A2 Atlas*PL

Nasze kocięta wspaniale się rozwijają. Jak widać na powyższym zdjęciu są z każdym dniem ładniejsze. Chłopcy cały czas czekają na nowe domy. Są osoby zainteresowane posiadaniem naszego maluszka,  ale ostatecznych decyzji jeszcze nie podjeliśmy. Jeśli jesteś zainteresowany posiadanie takie wspaniałego kota, zapraszam do kontaktu. 

Życzenia

Niech serce każdego rozgrzewa słodka magia, którą zawsze przynoszą święta i niech wszystkie Wasze marzenia się spełnią. Życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

 

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train