Hodowla Atlas

Hodowla  ATLAS*PL jest małą domową hodowlą kotów norweskich leśnych z Warszawy. W czerwcu 2002 roku została zarejestrowana w księgach FIFe.  Jesteśmy członkiem Stowarzyszenia  SMK Żory, które to  jest członkiem Federacji Felis Polonia.  Należymy także do Klubu Hodowców i Miłośników Kotów Norweskich Leśnych Agnar.

Dlaczego kot norweski leśny?

Kiedyś w moim rodzinnym domu zawsze otaczały mnie psy. Były one dla mnie uosobieniem mądrości i przywiązania do człowieka.

Koty zawsze traktowałam jako zwierzęta bardziej przywiązane do miejsca niż do człowieka – jakże się myliłam.

Kocięta Atlas*PL

Trzech chłopców z naszego miotu A2 rozjechało się do swoich nowych domów. Agnar zamieszkał w Warszawie, Audmund w pobliżu Krakowa, Asmund pod Toruniem. W domu rodzinnym pozostał Arinbjorn  i wygląda, że tak już pozostanie.

W niedługim czasie przedstawimy nasze plany hodowlane na rok 2020. Osoby zainteresowane posiadaniem kociaka z naszej hodowli zapraszam do kontaktu.

Tylko jeden kociak czeka na nowy dom

Dwa kociaki Agnar i Audmund już sa w nowych domach,  w lutym Agnar a maju Audmund.  Tylko Asmund czeka na swojego człowieka. Kociak o znakomitej budowie ciała, idealnym norweskim profilu o bardzo pięknym i długim ogonie. Zapraszam wszystkich do jego galerii i kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Święta Wielkanocne

Wiosny w sercu i pogody w duchu! Szczęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych dla wszystkich. Dużo zdrowia 

Zobacz wszystkie wpisy

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train