IP PL*Atlas Renee - NFO f 09 22 - czarny szylkret z białym pręgowana klasycznie

Osiągnięcia wystawowe

Klasa kastratów:  3x NOM, 3xCAPIB, 3xCAP

Klasa Kociąt i juniorów: 3 Ex1, BIV, NOM

Nasza kochana Renee zadebiutowała wspaniale 12 stycznia 2014 na wystawie w Warszawie.  Uzyskała pierwszą lokatę na dwie kotki. Sędzia francuski był nią  zachwycony- wyrosła na bardzo dużą i piękną kotkę. Bardzo długo się zastanawiał nad wyborem najlepszego kociaka. Tym razem Renee ustąpiła pierwszeństwo bardzo ładnemu rudemu kocurkowi. Ale jak to mówią „pierwsze koty za płoty” i czekamy na jej kolejny występ wystawowy.

Renee zamieszkała wraz ze swoim bratem Robinem na warszawskim Ursynowie.  Podobno oboje są jak papużki nierozłączki wszystko zawsze robią razem. Mamy nadzieję  spotykać Renee na wystawach. Poniżej galeria jej już z nowego domu i wystaw.

Przyszła na świat jako pierwsza z miotu. Kotka o wspaniałej budowie, pięknym profilu, znakomicie osadzonych uszach o prawidłowej wielkości. Kotka, która ma to coś, co tak trudne jest do opisania, co powinien posiadać każdy kot norweski. Do tego wszystkiego jest kotką o znakomitym futrze. Jestem z niej bardzo dumna. Charakter ma  jak przystało na norwega, kocha się przytulać, proponować zabawy a najbardziej uprawiać biegi przełajowe z rodzeństwem. Kotka, która może być kotką hodowlaną i wystawową ale również cudownym pupilem domowym.

Zapraszam do jej poznania

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train