IP PL*Atlas Pascal NFO n 09 22 - czarny z białym pręgowany klasycznie

Osiągnięcia wystawowe:

Klasa Kociąt i Juniorów 4x EX1, 4x BIV Total, 2x Nom, BIS JUNIOR SHOW NFO,  BIS JUNIOR,

Klasa kastratów : 3x CAPIB, 3x CAP, 5x EX1, 4x NOM, BIS NEUTER

Nasz cudowny jedynak wprost wspaniale zaprezentował się na swojej pierwszej wystawie. W pierwszym dniu wystawy w Warszawie – 14 września , został najlepszym kotem w kolorze niezależnie od wieku i płci ( BIV TOTAL), otrzymał nominację do grona najlepszych kotów norweskich (  NOM Show NFO) jak również nominację do grona najlepszych kotów wystawy ( Nom BIS).  Został najlepszym juniorem wśród wszystkich kotów norweskich leśnych ( BIS JUNIOR SHOW NFO) jak również wśród wszystkich kotów ras półdługowłosych ( BIS JUNIOR).  Brawo Pascal 🙂 😀 😀

W drugim dniu wystawy – 15 września otrzymał ponownie tytuł BIV TOTAL – wygrywając  w konkurencji z dorosłymi kotkami w tym samym kolorze.

Ogromne gratulacje dla właścicieli Pascal- debiut wspaniały i mamy nadzieję, że to dopiero początek jego wspaniałej drogi na wystawach . Poniżej galeria Pascala z wystaw- zapraszam do jego podziwiania.

Pascal nasz jedynak zamieszkał na warszawskim Żoliborzu, bardzo blisko rodzinnego domu, więc będę miała okazję do częstych jego odwiedzin. W nowym domu ma liczne towarzystwo- dwie kotki domowe i trzy suczki. Już pierwszego dnia Pascal zaznaczył dobitnie, że jest jedynym chłopakiem i towarzystwo winno go słuchać. Tak jak w domu rodzinnym jest mruczący i kochany pieszczoch. Mam nadzieję, że będzie też widoczny na wystawach. 🙂

A to jego nowa galeria już z nowego domu

Jedyny w miocie chłopak. Przyszedł na świat jako pierwszy o bardzo wysokiej wadze urodzeniowej – 135 gr. Kocurek mocnej budowy z piękną głową.

Zapraszam do jego galerii

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train