Bastilla La Bichone*PL

ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Data urodzenia 26.02.2007
Data śmierci 29.05.2019
Kolor n 22
Matka EC Cimone Atlas*PL
Ojciec EC Cerutti El Retiro*PL
Tytuł CHAMPION & DISTINGUISHED MERIT
Hodowca Tomasz Andruszko
Właściciel Anna i Bartosz Zalescy
Testy GSD IV n/n, FIV negatywny, FeLV negatywny, PK def N/N (18.09.2013), HCM – NORMAL( 03.06.2014)

rodowódgaleriawyniki wystaw

Przegrała walkę z rakiem. 😭😭😭😭😭😭We wrześniu 2017 miała operację mastoktomi całej prawej strony, ale w tym roku rak powrócił. Powrót był bardzo agresywny z przerzutami na płuca. Ostatnie dni były bardzo ciężkie.
Bastilla była jedynym dzieckiem EC Cimone Atlas*PL. Urodziła się po cesarskim cięciu. Lekarz operujący stwierdził, że to chłopiec. Była chłopcem do pierwszego szczepienia  Bardzo chciałam mieć kotkę w takim kolorze – czarną pręgowaną klasycznie. Jak się okazało, że marzenie moje może się spełnić byłam bardzo szczęśliwa. Tym bardziej, że byłam pierwszą osobą, która ją karmiła zaraz po urodzeniu. Bastilla była kotką, która uwielbiała wysokości i zawsze miała mi dużo do powiedzenia. Moja kochana gaduła. Kotka o szmaragdowych oczach. Wspaniała kotka hodowlana i cudowna matka. Tak bardzo mi jej brakuje, moje serce krwawi. Żegnaj moja ukochana Bastilko, biegasz teraz z mamą, babcią Arweną i prababcią Oshiną po tęczowych łąkach. Zawsze będę o tobie pamiętać.  😭😭😭😭😭😭 Żyjesz w swoich dzieciach i wnukach

 

Bastilla jako wnuczka Arweny, jest trzecim pokoleniem po mojej Oshinie. Od pewnego czasu chciałam mieć kotkę w tym kolorze. Basti jest spełnieniem moich wymagań. W jej rodowodzie występują wspaniałe linie: duńskie Felis Jubatus i La Foret oraz szwedzka Zygot’s.

Kotka wysoka, długa, o pięknej głowie, znakomicie osadzonych i dużych uszach, pięknych migdałowych zielonych oczach. Jest młodą kotką, której rozwój cały czas obserwujemy.

Bastilka odziedziczyła po babci upodobanie do „wspinaczki wysokogórskiej”. Nasza największa domowa gaduła, zawsze ma coś do powiedzenia i do narzekania. Wielka indywidualistka, ale również potrafi być zazdrosna najczęściej o swoją babcię.

Matka miotów I, K, M, N, P, S, U

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train