Arwena Atlas*PL

Arwena

ZA TĘCZOWYM MOSTEM

Data urodzenia 14.03.2003
Data śmierci 01.09.2014
Kolor n 09 23
Matka EC Oshina BO Gatta*PL
Ojciec EC Duffy Agpamis*PL
Tytuł Grand International Champion & Distinguished Merit
Hodowca Anna i Bartosz Zalescy
Właściciel Anna i Bartosz Zalescy
Testy GSD IV n/n, FIV negatywny, FeLV negatywny

rodowódgaleria zdjęćwyniki wystaw

Była pierwszym kociakiem, który urodził się w mojej hodowli. Kociakiem , który spał wtulony w moją szyję i wiadomo było od początku,  że zostanie z nami. Arwenka miała   cudowny charakter, każdy kto ją miał możliwość poznania wie o tym. Była moim ukochanym pieszczochem, który nie odstępował mnie na krok i zawsze domagała się głaskania. Trącała mnie główką albo kładła swoją łapkę na moją rękę prosząc o pieszczoty i mruczała jakże głośno. Urodziła 26 pięknych kociąt w 6 miotach, którym  przekazała swój wspaniały charakter i ogromną inteligencję jaką miała.  Rak nie pozwolił jej dalej żyć, chociaż walczyła dzielnie do ostatniej chwili, znosząc bez protestu nawet  zastrzyki które jej robiłam każdego dnia i to aż trzy. Odeszła tak jak przyszła na moich rękach w domu rodzinnym.  To jej obiecałam, że godnie odejdzie tak jak godnie żyła.  Arwenko, dom bez ciebie już nie będzie taki sam ,pozostała taka wielka pustka. W moim sercu miałaś specjalne miejsce i kochałam ciebie ogromnie. Nic nie jest w stanie ukoić mojego bólu.  Zawsze będę ciebie kochała i o tobie pamiętała i za tobą tęskniła. Już tęsknię 🙁  :'(

Arwena to pierwsze dziecko Oshinki. Była tak słodkim kociakiem, że po prostu nie chcieliśmy się z nią rozstawać. Kotka bardzo duża, proporcjonalnie zbudowana – wysoka i długa. Odziedziczyła po mamie trochę zbyt małe uszy, a po tacie za dominujące oczy, dlatego odpowiednio dobieramy dla niej partnerów.

Arwena jest kotką bardzo inteligentną, szalenie wesołą zawsze wszędzie jej pełno. Wszystkich odwiedzających nasz dom wita w progu i zaprasza do środka. Kocha być podziwiana, pieszczona – dopomina się o głaskanie i to bez końca. Jest naszym największym pieszczochem. Mistrzyni w otwieraniu drzwi, szuflad i szafek, ma ogromne upodobanie do przebywania na najwyższych półkach wysoko pod sufitem.

Arwena przekazuje swoim dzieciom najlepsze swoje cechy. Arwenka dnia 1 sierpnia 2009r. dołączyła do grona kotów z prestiżowym tytułem Distinguished Merit.

Matka miotów: C, E, G, H, J, L

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train