Kocięta Atlas*PL

2020-06-10

Trzech chłopców z naszego miotu A2 rozjechało się do swoich nowych domów. Agnar zamieszkał w Warszawie, Audmund w pobliżu Krakowa, Asmund pod Toruniem. W domu rodzinnym pozostał Arinbjorn  i wygląda, że tak już pozostanie.

W niedługim czasie przedstawimy nasze plany hodowlane na rok 2020. Osoby zainteresowane posiadaniem kociaka z naszej hodowli zapraszam do kontaktu.

Tylko jeden kociak czeka na nowy dom

2020-05-19

Dwa kociaki Agnar i Audmund już sa w nowych domach,  w lutym Agnar a maju Audmund.  Tylko Asmund czeka na swojego człowieka. Kociak o znakomitej budowie ciała, idealnym norweskim profilu o bardzo pięknym i długim ogonie. Zapraszam wszystkich do jego galerii i kontaktu telefonicznego lub mailowego. 

Święta Wielkanocne

2020-04-11

Wiosny w sercu i pogody w duchu! Szczęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych dla wszystkich. Dużo zdrowia 

Nasze maluszy czekają na nowe domy

2020-03-03

Nasz kochany Agnar jako pierwszy zamieszkał w nowym domu. Mieszka w Warszawie i pięknie sie zaadoptował w nowym miejscu.  Pozostali chłopcy są gotowi do zmiany domu tylko czekają, zeby ich ktoś pokochał. Zapraszam do ich galerii. 

Miot A2 Atlas*PL

2020-01-22

Nasze kocięta wspaniale się rozwijają. Jak widać na powyższym zdjęciu są z każdym dniem ładniejsze. Chłopcy cały czas czekają na nowe domy. Są osoby zainteresowane posiadaniem naszego maluszka,  ale ostatecznych decyzji jeszcze nie podjeliśmy. Jeśli jesteś zainteresowany posiadanie takie wspaniałego kota, zapraszam do kontaktu. 

Życzenia

2019-12-31

Niech serce każdego rozgrzewa słodka magia, którą zawsze przynoszą święta i niech wszystkie Wasze marzenia się spełnią. Życzę Wesołych Świąt i szczęśliwego Nowego Roku.

 

Nasze kocięta skończyły właśnie 5 tygodni.

2019-12-04

Dzieci Madery rozwijają   się wspaniale. Chłopcy już raz dziennie dostają surowe mięsko , które im bardzo smakuje.  No i już korzystają z kuwety.

Wszystkich zainteresowanych posiadaniem kociaka z naszej hodowli zapraszam do kontaktu mailowego

Wystawa kotów rasowych w Łomiankach

2019-12-04

W dniach 30 listopada i 1 grudnia byliśmy na wystawie w Łomiankach.  Na tej wystawie nasza piękna Je Suis Jolie otrzymała swój ostatni certyfikat na najwyższy tytuł Supreme Champion. Również na  tej wystawie nasz Galypso zadebiutował jako kastrat. Mimo swoich 9 lat pięknie się prezentował i przez dwa dni był nominowany do BIS – najlepszych kotów wystawy. 

Kocięta z miotu A2 rosną z każdym dniem.

2019-11-17

Kocięta Madery już otworzyły oczki i zaczynają stawieć swoje pierwsze kroki. Mama jest z nimi cały czas, doglądając swoje dzieci. Zapraszam wszystkie osoby zainteresowane posiadaniem kociaka z naszej hodowli na strone KOCIĘTA , gdzie można poznać maluchy i zobaczyć ich zdjęcia

Mamy kocięta – nasz miot A2

2019-11-11

Długo wyczekiwane kocięta są już z nami. Urodziły się 30 października 2019.  Mamy czterech chłopców. Imiona pochodzą od legendarnych wikingów.  Mama i dzieci czują się znakomicie.  W najbliżych dniach zamieszczę więcej szczegółów i zdjęć. Teraz zapraszam do podziwiania maluchów na stronie hodowli na Facebook 

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train