Przepiękny kociak czeka na swój nowy dom

2018-10-10

Tylko Zoltan czeka jeszcze na swój nowy domek. Jest kocurkiem o wspaniałym charakterze, wielki mruczący miś. Ma piękną głowę, cudowny profil i  dobrą brodę. Zapraszam do jego galerii na stronie KOCIĘTA. Pozostałe maluszki z miotu Z znalazły już nowe domki 🙂 

Kocięta czekają na nowe domy

2018-08-22

Dzieci naszej Jolie skończyły właśnie 7 tygodni życia. Opanowały już całe mieszkanie a nawet niektóre dotarły na samą górę drapaka na wysokość 2,5 m.  Osoby zainteresowane zapraszam do odwiedzenia hodowli po wcześniejszym kontakcie. 

Nasze kocięta skończyły 6 tygodni

2018-08-19

Nasze maluszki już nie takie małe. 🙂 Korzystają z kuwety, jedzą mięsko, serek biały no i oczywiście mleczko mamusi. Już powoli opanowują cały dom. W galerii każdego z nich zamieściłam ich nowe zdjęcia, zapraszam do zapoznania się. Osoby zainteresowane bardzo proszę o kontakt w celu umówienia się na wizytę w hodowli i poznanie maluszków. 

Nasze kocięta mają 3 tygodnie

2018-07-24

Nasze kocięta właśnie skończyły dziś 3 tygodnie życia. Jolie cały czas jest szalenie troskliwą mamą i wspaniale opiekuje się swoimi dziećmi. Wszystkich zainteresowanych zapraszam do zapoznania się z ich nowymi zdjęciami na podstronie KOCIĘTA.  

Pierwsze zdjęcia miotu Z

2018-07-08

Dzieci Jolie rosną jak na drożdżach, a właściwie na mleku mamusi 🙂 Mama jest bardzo troskliwa i nie ma czasu na nic. Dzieci są najważniejsze. Właśnie zamieściłam pierwsze zdjęcia maluchów. Zapraszam na stronę KOCIĘTA

Nowy miot Z Atlas

2018-07-07

Trzeciego lipca późnym wieczorem powitaliśmy na świecie drugi miot naszej Jolie. Mamy tym razem sześć  maluszków- 4 chłopców i 2 dziewczynki – wszystkie kocięta są czarne z białym pręgowane. Dumna mama cały czas opiekuje się swoimi dzieci. 

Święta Wielkanocne

2018-03-31

 

Życzenia Radosnych Świąt Wielkanocnych
wypełnionych nadzieją budzącej się do życia wiosny i wiarą w sens życia.
Pogody w sercu i radości, a na stole samych pyszności.

Jeszcze tylko dwójka kociąt czeka na nowych opiekunów

2018-03-28

Nasza Yves pojechała do nowego domu w zeszłym tygodniu, Yoko już się pakuje, bo czeka ją podróż już w piątek. Jeszcze tylko Yvette i Yannic czekają na swoich opiekunów. Oboje są kociakami o  wprost cudownych charakterach. Zamieściłam w galerii obojga ich nowe zdjęcia. Osoby zainteresowane posiadaniem takich cudownych kociaków proszę  o kontakt. 

Nowe zdjęcia naszych kociąt

2018-01-29

Nasze kocięta dziś kończą 12 tygodni życia. Jeszcze czwórka kociąt czeka na swoje nowe domki. Osoby zainteresowane posiadanie kota norweskie leśnego bardzo proszę o kontakt. Zapraszam do galerii każdego kociaka, gdzie zamieściłam ich najnowsze zdjęcia. 

Styczniowa wystawa w Warszawie

2018-01-29

W dniach 20-21 stycznia odbyła się w Warszawie  międzynarodowa wystawa kotów. Nasza hodowla była reprezentowana przez najmłodsze pokolenie. Na zdjęciu powyżej jest nasza najmłodsza kotka Jolie ze swoimi dwoma córkami Xanti( po lewej) i Xeną. Wystawa była dla nas bardzo udana.  Jolie otrzymała dwa  certy na kolejny jej tytuł. Xanti otrzymała pierwszy certyfikat na  tytuł  International Champion a Xena pierwszego dnia skończyła tytuł Champion i była nominowana do Best in Show i drugiego dnia otrzymała pierwszy certyfikat na kolejny tytuł. 

Stopka

login

Kontakt:

Anna i Bartosz
 Zalescy

tel: (+48 22) 869 02 05
kom: +48 602 785 111
Wszelkie prawa zastrzeżone. Projekt: ArtAddict, wykonanie: Blue Train